Salsitas by Barbara Materka

Formacja taneczna dziewcząt Barbry na poziomie średniozaawansowanym i zaawansowanym. Są to zajęcia o wysokiej intensywności i aby móc w nich uczestniczyć trzeba przejść przez casting bądź zapytać o zgodę instruktora. Raz w tygodniu zajęcia są dostępne dla każdego, kto chce podwyższyć swój poziom z zakresu techniku obrotów, stylingu oraz izolacji a także pogłębiać techniki salsy nowojorskiej on2.
Dziewczyny trenują, ucząc się i natańczając kolejno choreografii, które prezentują na różnego rodzaju festiwalach, pokazach i turniejach reprezentując nasze studio i zdobywając doświadczenie sceniczne.
Niektóre z nich po kilku latach treningów i pracy nad swoim warsztatem zostało instruktorkami i teraz same przekazują wiedzę innym.

Jesli chcesz stać się częścią formacji Salsitas by Barbara Materka - nie zwlekaj i spytaj instruktora :)

Dave's Dancers by Dawid Kisiel

Formacja taneczna Dava na poziomie średniozaawansowanym i zaawansowanym. Aby dołączyć do grupy należy przejść przez casting bądź zapytać o zgodę instruktora. Raz w tygodniu zajęcia są otwarte dla wszystkich tych którzy chcą nauczyć się techniki obrotów, stylingu, izolacji oraz poznawać choreografię. Uczestnicy tych zajęć ciężko trenują, aby godnie reprezentować nasz Dance Atelier na festiwalach, pokazach i zawodach.


Barbra&Dave

Dwójka niesamowicie zdolnych i charyzmatycznych tancerzy, którzy rozpoczęli swoją przygodę z tańcem już jako dzieci. Przez ostatnie lata mocno szlifują swoją wiedzę, umiejętności oraz kreują swój styl uczestnicząc w różnego rodzaju festiwalach, projektach czy szkoleniach. Sami uczą innych, tworzą choreografię dla swoich kursantów jak i samych siebie, które prezentują podczas Salsowych Festiwali w Polsce i za granicą.
Razem tańczą ze sobą dopiero od roku 2015, ale jak oboje twierdzą - zgrali się bardzo szybko ze względu na podobne predyspozycje stylowe i wielką miłość do klasycznego stylu nowojorskiej salsy on2.

Dance Atelier Team

Tancerze, pełni pasji i zaangażowania, którzy pokochali Salse NY, chcą i szkolą się pod okiem Barbary Materka i Dawida Kisiel. Kilka razy do roku tworzą projekty, które później szlifują, natańczają i prezentują podczas różnego rodzaju pokazów czy festiwali.
Do tej pory zatańczyły na scenach Warsaw Salsa Festiwal, Vienna Salsa Congress oraz Salsa Spring Break.

Jesteś pracowita, chesz rozwijać się pod okiem najlepszych, masz w sobie miłość do tańca i chcesz dołączyc do Naszej ekipy.... nie wahaj sie i porozmawiaj z instruktorami prowadzącymi lub napisz bezpośrednio do Barbary: barbara@danceatelier.pl