KURSY PRZEDMAŁŻEŃSKIE

PAKIET DLA NOWOŻEŃCÓW

Specjalnie na potrzeby przyszłych Par Młodych stworzyliśmy możliwości treningu tanecznego przed ślubem.

Dlaczego warto zdecydować się na naszą ofertę dla narzeczonych?
- oferujemy kursy regularne oraz Pakiet lekcji dla Nowożeńców
- instruktor ułoży choreografię dostosowaną do umiejętności kursantów,
- jeśli będzie takie życzenie z Państwa strony instruktor pomoże dobrać muzykę,
- proponujemy również uczęszczanie na zajęcia regularne, dzięki czemu łatwiej odnajdą się Państwo tanecznie na weselnym parkiecie i w swoim towarzystwie,
- jako dodatkową atrakcję możemy przygotować pokaz taneczny, lub animację dla Gości, jako świetny początek doskonałej zabawy!

PIERWSZY TANIEC - PAKIET dla NOWOŻEŃCÓW
Wiemy, że ten Wielki Dzień wiąże się z wieloma przygotowaniami i stresem. Dzięki przygotowaniom w naszym Tanecznym Atelier będziecie mieli o jeden stres mniej ☺
Jeśli chcecie zacząć przygotowania na kilka miesiący przed ślubem, co jest mądrym posunięciem by uniknąć niepotrzebnych stresów związanych z presją czasu, to proponujemy zajęcia grupowe w parach, np. Salsa, Bachata, Taniec Towarzyski, czy Taniec Użytkowy. Zajęcia pomogą Wam bez problemu poruszać się w różnych rytmach oraz nauczyć się siebie na parkiecie.
Jeśli chcecie przygotować specjalną choreografię na Pierwszy Taniec, to mamy w naszej ofercie zajęcia indywidualne. Nasz instruktor pomoże Wam dobrać muzykę, ułoży choreografię i przygotuje tanecznie do tego wydarzenia.
Dodatkowo na życzenie Państwa Młodych możemy przygotować pokaz tancerzy naszego Dance Atelier lub animację taneczną z udziałem gości, aby wprowadzić ich w taneczne rytmy i dać początek doskonałej zabawie!

Masz pytania bądź chcesz się zapisać: Skontaktuj się z Nami

Chcesz znaleźć coś dla siebie, zapoznaj się z GRAFIKIEM